کلبه آرامش

عاشقانه - همسرانه -فرهنگی- اجتماعی- مطالب گوناگون و متنوع.
شنبه 30 بهمن‌ماه سال 1389

تاثیر رنگها

گفته ی روانشناسان همه ی ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و خود واقعیمون رو با این رنگها نشون می دیم.برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود داره که می تونه بر زندگیش تاثیر بذاره.اینکه شما بدونید برای اسمتون رنگ مخصوصی وجود داره و می تونید راز شخصیتی خودتون رو از لابلای اون پیدا کنید می تونه بسیار جالب باشه؛پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید:

الف

س

ج

ش

1

قرمز

ب

ک

ث

ت

2

نارنجی


 


 

ض

ص

ل

ی

3

زرد


 


 

ژ

د

م

و

4

سبز


 


 

ظ

ط

ن

چ

5

آبی


 


 

-

ف

خ

ح

6

نیلی


 


 

-

غ

پ

ع

7

بنفش


 


 

-

ه

ق

ز

8

صورتی


 


 

-

گ

ذ

ر

9

طلایی


 


 

 

برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا بشید یه مثال میزنم:

اسم و فامیل خودتون رو روی برگه ی کاغذ بنویسید تا بر اساس حروف و اعداد ذکر شده در بالا

برای هر کودوم،به رنگ مربوطه دست پیدا کنید؛مثال:

مهدی عسگری

م4 ه۸  د۴ ی۳ ع۷ س۱ گ۹ ر۹ ی۳

حالا اعداد رو با هم جمع می کنیم: ۴+۸+۴+۳+۷+۱+۹+۹+۳=۴۸

باز دوباره این دو عدد رو با هم جمع میکنیم ۴+۸=۱۲

۱+۲=۳

عدد سه مربوط به رنگ زرد هست.اگه عدد بدست اومده از 9 بیشتر بود،

باز دوباره اون دو عدد رو با هم جمع کنین.

حالا میتونین مشخّصات خودتون رو بخونین...

 

صورتی

دارای قدرت جسمی بالایی هستید.به خاطر اراده ی بالایی که دارید می توانید رؤیاهایتان را به راحتی به واقعیّت تبدیل کنید.با مسؤلیتها به راحتی کنار می آیید و می توانید دیگران را در حلّ مشکلاتشان راهنمایی کنید.از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید.صمیمیت بیش از اندازه با دیگران برایتان سخت است.

 

قرمز

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران نیز مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است.همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعّالیت بپردازید و مورد توجّه قرار بگیرید.بسیار خونگرم هستید و به سادگی تحریک می شوید.ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچکترین بهانه ای اخمهایتان در هم رفته و به لاک خود فرو بروید.باید سعی کنید که از انرژی فوق العادّه تان در جهت مثبت استفاده کنید.

 

زرد

بسیار تیز هوش هستید.شخصیتی بسیار خوش بین و فعّال دارید.هرگز در ابراز آنچه می خواهید بر زبان بیاورید،کم نمی آورید.به خاطر زنده دلی،ابتکار و مستعد بودنتان،در برقراری ارتباطی خوب با دیگران،همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.با وجودی که روحیه ی بسیار شادی دارید،هرگز احساس رضایت نخواهید کرد؛مگر اینکه شادی هایتان را با دیگران تقسیم کنید.تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیّل و تجسّم بیش از اندازه تان است که گاهی شما را در خود غرق می کند.اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید، در آخر خواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخّص شروع کرده اید،ناتمام مانده اند.

 

طلایی

در هر چیزی،فقط حدّ بالای آن می تواند رضایت خاطر شما را برآورده کند.از طرف دیگر،رفتار و کلامتان چنان جذّابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود!دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است.به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید.می توانید معلّم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می توانید به بهترین موفّقیّت ها تبدیل کنید.

 

نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد.با عشق و علاقه ای که به پاکی و زیبایی های دنیا دارید،می توانید توان و شادی فوق العادّه ای به افراد افسرده ببخشید.علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید،از یک حسّ ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می توانید به راحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

 

سبز

برای شما خیلی مهم است که برنامه ی روزانه داشته باشید.نظم و انضباط برای شما اهمّیّت ویژه ای دارد.به ندرت ممکن است زندگیتان آشفته و بی هدف باشد.دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی های جدّی نزد شما می آیند.برای حلّ مشکلات دیگران به شدّت حرص می خورید.تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائز اهمّیّت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی دارید.ترجیح می دهید به جای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن،روی هدف ثابتی به فعّالیّت بپردازید.

 

بنفش

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل،عشق به علوم ماوراءالطّبیعه در شما به حدّ کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید.هیچ اتبفاقی را به راحتی قبول نمی کنید مگر آنکه خودتان شخصا آن را تجربه کرده باشید.برای حلّ مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید.عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

 

آبی

به احتمال قوی،دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجّه هستید.آزادی برایتان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم می شود و یا زیر نظر قرار دارید.اگر این همه دنبال تنوبع هستید،به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی هایش برای شما ارزشی فوق العادّه دارد.

 

نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را که به ارث برده اید،باعث شده محبوب دیگران باشید.دیگران از بودن با شما لذّت برده و انرزی مثبت می گیرند.سعی می کنید همیشه لیوان را از نیمه ی پر آن ببینید و با بذله گویی خاصّ خود،محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده ی کمک به دیگران هستید.رنگین کمان زندگیتان را دوست دارید و تلاش دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر نمایید!

 

نظرات (11)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
پنج‌شنبه 12 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 08:58
+ ازیتا
با عشق هم چیزممکن است.»

موقعی که این نامه را دریافت می کنید کسی راکه دوست دارید ببوسیدومنتظریک معجزه باشید.

این نامه برای خوش شانسی شمافرستاده شده است نسخه اصلی درکشورانگلستان می باشد.این نامه9باردردنیاچرخیده است شانس برای شمافرستاده شده است ظرف مدت 4روزپس از دریافت این نامه اخبارخوشی را دریافت خواهیدنمود به شرط آنکه شماهم به نوبه خود آن رابرای دیگران ارسال نمایید.این شوخی نیست باارسال آن شما خوش شانسی خواهید آورد پول نفرستیدکپی ها رابرای اشخاص بفرستید که فکرمیکنیدبه شانس احتیاج دارند.این نامه را نگه ندارید.این نامه راظرف مدت 96ساعت ازدست شما خارج شود.

یک افسر آر.آ.پی.هفتاد هزاردلاردریافت نمود.جرلبرن ده هزار دلار دریافت نمود ولی چون این زنجیرراشکست آن را ازدست داد. درهمین حال درفیلیپین جین ولنز به دلیل اینکه این نامه رابه جریان نینداخت6روزپس ازدریافت آن همسرش راازدست داداگرچه قبل از مرگ همسرش775هزاردلاردریافت نموده بود.حتماُ20 کپی بفرستیدو ببینیدکه ظرف مدت 4روزچه اتفاقی می افتد. این زنجیره از ونزوئلا شروع شدواین نامه ازبانرک آنتولی پیگیری وبه میلیونری در آمریکای جنوبی نوشته است. ازآنجاکه این کپی باید در سراسرجهان بگرددشماباید20کپی تهیه نموده وبرای دوستان وهمکارانتان بفرستیدپس از چند روزشمایک سورپریزدریافت خواهیدنموداین یک حقیقت است حتی اگرشمایک شخص خرافاتی نباشید.
توجه کنیدکنانتین ارلاس درسال1958نامه را دریافت نمودو ازمنشی خودخواست تا 12کپی تهیه نموده وآنهاراارسال نماید چند روزبعداودرلاتاری دومیلیون دلاربرد
امتیاز: 0 0
جمعه 13 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 01:24
+ حجت الله
سلام دوست خوبم
به نهوه خودش جالب بود[نیشخند]
بعد مدتها اپم تشریف بیارین خوشحال میشم
امتیاز: 0 0
دوشنبه 16 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 14:02
+ نعیم
سلام خوبی
وبت بسیار زیبا عالی و خوندنی بود به وب من هم سر بزن
نظر هم یادت نره.........................................[گل][گل][گل]
امتیاز: 0 0
دوشنبه 23 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 08:30
+ راوی
سلام
ببخشید که دیر اومدم....
خوشحالم که دوباره اومدی
امیدوارم که همیشه باشی به دیدنم بیا
امتیاز: 0 0
یکشنبه 29 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 18:34
+ نعیم
سلام خوبی
وب بسیار زیبایی داری خیلی وقته به وب من نیومدی.
منتظر حضورت در وبم هستم نظر هم یادت نره.[گل][گل][گل]
امتیاز: 0 0
دوشنبه 15 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 14:57
+ فرزاد
باسلام و خسته نباشید خوشحالیم که سایت خوبی داریدشما می توانید آدرس سایت کلبه عاشقان ومعشوقان اولین کلبه ایرانی را در لینکستان خود لینک کنید در صورت لینک به ما خبر دهید تا ما هم در کلبه شما را لینک کنیم افتخار میکنیم که دوستانی مثل شما داریم.....
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 16 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 09:45
+ یکی بود هیشکی نبود
قسم به ساحت عشق وقسم به جان فراق


که سوختم ز غم و درد بی امان فراق


قیامتی شده برپا در امتحان فراق

زبان خامه ندارد سر بیان فراق


وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق

به دل هوای وصال وبه لب نوای قریب


شفای ناز نگاهش مرا شود چو نصیب


مریض روی نگاریم ودر امید طبیب

رفیق خیل خیالیم وهمرکیب شکیب


قرین محنت اندوه وهمقران فراق

بخند بر رخ من یا محول الاحوال


بریز شربت لعلت به جام وصل محال

امتیاز: 0 0
دوشنبه 22 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 09:15
+ یکی بود هیشکی نبود
من میگم بهم نگاه کن

تو میگی که جون فدا کن

من میگم چشمات قشنگه

تو میگی دنیا دو رنگه

من میگم دلم اسیره

تو میگی که خیلی دیره

من میگم چشمات و واکن

تو میگی من و رها کن

من میگم قلبم رو نشکن

تو میگی من می شکنم من ؟

من میگم دلم رو بردی

تو میگی به من سپردی ؟

من میگم دلم شکسته است

تو میگی خوب میشه خسته است
امتیاز: 0 0
دوشنبه 22 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 22:34
+ ستاره
سلام
خیلی جالب بوى
یادی از ما نمی کنی؟؟
آپم خوشحال می شم سربزنی
امتیاز: 0 0
شنبه 27 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 00:14
+ ندا
وبلاگ خیلی خوبی داری
امیدوارم آرامش را به معنی واقعی تجربه کنی
موفق باشی
امتیاز: 0 0
جمعه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1390 ساعت 00:35
+ وارش
سلام
خیلی جالب بود
من اپم
منتظرتماااااااااااااااااا
امتیاز: 0 0